Zgjidhni Radion Tuaj Të Preferuar Të Ndegjoni Live Këtu!

http://www.You4Dating.com
Vend Takim Online per te Gjithe.
1.Websiti yne eshte drejt dhe i shpejt per te Gjeture Shoke (Shoqe),Partner apo Fatin tuaj Onlinenepermes Internetit,Deshironi te Kaloni kohe te Mire Vizitoni Websitin Tone.
2.You4Dating eshte eshte Websit ne Internet per ta Gjeture Fating dhe eshte 100% Falas.Ne ju lejojm ju qe te hapeni Konton tuaj Falas dhe te Lejoni dhe Bllokoni Kedo sipas deshires suaj.
3. http://www.You4Dating.com , eshte website i ndertuar nga Shqiptaret e Anglis ku te gjithe ju jeni te Mireseardhure,You4dating.comeshte website Profesional i Dezajnuar per te gjithe dhe Vizitoret kane Kontroll te Plote te Kontos se tyre: View messages View messages ,Address Book , My data,My profile,Who seen profile,Change profile,Remove profile, Search,All users,Users online:,Visited profiles,Matchmaker, Options,Options,Change password,Ban list,My Favorites dhe shum te tjera.
4.You4Dating.com eshte Website Internacional per te gjithe pa marr parasysh se cfare Gjinie apo Feje Jeni,te gjith jeni te Mireseardhure.
5.You4dating.com eshte 100% Falas.Keni shkuar deri ketu s'ju pengon asgje dhe s'ju kushton asgje qe ju te Regjistroheni,Vizitoni Websitin qe te Filloni Takimet me Personat qe ju Deshironi,Faleminderit dhe Respekt.
http://www.You4Dating.com
http://www.You4Dating.com
http://www.You4Dating.com .

VIP! Ngarko foton tuaj ketu,Krijo profajlin tend,Faleminderit

Miljone Video mund ti gjeni Ketu: KERKO!

YouTube | VideoMuzike | GoogleVD | ShkarkoMP3 | VideoMuzike | KekoVideo | Luaj-shkarko-Lojra | CounterStrike | Lojra | Biznesi | RTK-Kosova

Friday, March 7, 2008

-Zyra 8 Mars 2007 Pjesa 1

-Tortur ndaj te huajve ne Stacioni policor Grek,nanen e grekve jav qifsha edhe ati qi e perkrah

-Shiqoni kete video o SHQIPTAR! Policia greke qa i ban shqiptarve,Mos thuni qi grekte jan te mire,Grek nanen jav qifsha.

-Qumili Sikur te isha Femer

-Qumili - Sikur te isha femer Pjesa 2

-Pa kan Kali kshtu nuk bahesh!

-Migja Bib & Rrahim Struja 29 minuta

-Lopa karate

-LALUSHI DASMA

-Lalushi - Dola jasht

-Labia 2 Gezuar 2006 1 ore e 16 minuta

-Labia 1 Gezuar 2006 1ore e 25 minuta

-kosovarja ne usa

-Kercime Larje ne banjo

-kengetaret kosovare

-Gjakovari Ch BoSs Tel Pjesa 1 hahaha

-Gjakovari Ch BoSs Ne Tel Me Fazlin Hahaha 4

-Gjakovari Ch BoSs Ne Tel Me Fazlin Hahaha 3

-Gjakovari Ch BoSs Ne Tel Me Fazlin Hahaha 2

-Gezuar_me_zyren_1-2 ore 1 minute

-Gezuar se Bashku 2006 me Qumilin 1 ore 15 minuta

-Gezuar Pavaresia 2006 me Stupcat 3-1 ore 33 minuta

-Gezuar me Zyren 2006

-Gezuar me Zyren 2-1 ore 7 minuta

-Gezuar me Tupan 2007 -1 ore 13 minuta

-Gezuar me Tupan 2- 1 ore 10 minuta

-Femrat bikini-me kengetaret shqiptare

-Femra Kosovare Seksi!

-Cim__Taksisti_2007 1 ore 7 minuts

-Asllani-Humor

-Albijona Pejane By Gjakovari Ch BoSs

8 Marsi Me Zyren 2006

-8 Marsi - Qumili 2006

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...