Zgjidhni Radion Tuaj Të Preferuar Të Ndegjoni Live Këtu!

http://www.You4Dating.com
Vend Takim Online per te Gjithe.
1.Websiti yne eshte drejt dhe i shpejt per te Gjeture Shoke (Shoqe),Partner apo Fatin tuaj Onlinenepermes Internetit,Deshironi te Kaloni kohe te Mire Vizitoni Websitin Tone.
2.You4Dating eshte eshte Websit ne Internet per ta Gjeture Fating dhe eshte 100% Falas.Ne ju lejojm ju qe te hapeni Konton tuaj Falas dhe te Lejoni dhe Bllokoni Kedo sipas deshires suaj.
3. http://www.You4Dating.com , eshte website i ndertuar nga Shqiptaret e Anglis ku te gjithe ju jeni te Mireseardhure,You4dating.comeshte website Profesional i Dezajnuar per te gjithe dhe Vizitoret kane Kontroll te Plote te Kontos se tyre: View messages View messages ,Address Book , My data,My profile,Who seen profile,Change profile,Remove profile, Search,All users,Users online:,Visited profiles,Matchmaker, Options,Options,Change password,Ban list,My Favorites dhe shum te tjera.
4.You4Dating.com eshte Website Internacional per te gjithe pa marr parasysh se cfare Gjinie apo Feje Jeni,te gjith jeni te Mireseardhure.
5.You4dating.com eshte 100% Falas.Keni shkuar deri ketu s'ju pengon asgje dhe s'ju kushton asgje qe ju te Regjistroheni,Vizitoni Websitin qe te Filloni Takimet me Personat qe ju Deshironi,Faleminderit dhe Respekt.
http://www.You4Dating.com
http://www.You4Dating.com
http://www.You4Dating.com .

VIP! Ngarko foton tuaj ketu,Krijo profajlin tend,Faleminderit

Miljone Video mund ti gjeni Ketu: KERKO!

YouTube | VideoMuzike | GoogleVD | ShkarkoMP3 | VideoMuzike | KekoVideo | Luaj-shkarko-Lojra | CounterStrike | Lojra | Biznesi | RTK-Kosova

Thursday, April 10, 2008

Skeleti i shveshure Ndodhija e rastit HUMOR!

Qeni flet Thote ne anglisht te Dua

O shtyje lart shtyje humor

Nese tu kan bere kpucat te palara athere shko kty!

Mysafirja e dites , me fat je!

Mos veshni tesha te shkurta mini! keni befasi

majmuni ben nevbojen

Magari ka mbet perpjet-ma magar kta qi e kane ngarku shum

Lopa kendon mumu

kercim se jo mahi

Kan ardh mysafiret qa je tu ba o njeri!

Humore me artista te huaj sa per te qeshure

Humore Interesant

Humor shum interesante

Sa per te qeshure!

humor japonez-e zhveshure ne lift

humor interesante 2

gruaja mashtron burrin

gjorgj w bush dorzohet ne fjalim shiqo

gjimnastike video per te shiquar

Futbolli i tepert te ben te boksosh

Fotomodelja rrezohet Humor

Femer japoneza reklam e mire

E kane trembure ne maksimum nje aktore spanjolle me duket

A te pelqen te shkosh tek dentistja humor

Saturday, April 5, 2008

Wednesday, April 2, 2008

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...