Zgjidhni Radion Tuaj Të Preferuar Të Ndegjoni Live Këtu!

http://www.You4Dating.com
Vend Takim Online per te Gjithe.
1.Websiti yne eshte drejt dhe i shpejt per te Gjeture Shoke (Shoqe),Partner apo Fatin tuaj Onlinenepermes Internetit,Deshironi te Kaloni kohe te Mire Vizitoni Websitin Tone.
2.You4Dating eshte eshte Websit ne Internet per ta Gjeture Fating dhe eshte 100% Falas.Ne ju lejojm ju qe te hapeni Konton tuaj Falas dhe te Lejoni dhe Bllokoni Kedo sipas deshires suaj.
3. http://www.You4Dating.com , eshte website i ndertuar nga Shqiptaret e Anglis ku te gjithe ju jeni te Mireseardhure,You4dating.comeshte website Profesional i Dezajnuar per te gjithe dhe Vizitoret kane Kontroll te Plote te Kontos se tyre: View messages View messages ,Address Book , My data,My profile,Who seen profile,Change profile,Remove profile, Search,All users,Users online:,Visited profiles,Matchmaker, Options,Options,Change password,Ban list,My Favorites dhe shum te tjera.
4.You4Dating.com eshte Website Internacional per te gjithe pa marr parasysh se cfare Gjinie apo Feje Jeni,te gjith jeni te Mireseardhure.
5.You4dating.com eshte 100% Falas.Keni shkuar deri ketu s'ju pengon asgje dhe s'ju kushton asgje qe ju te Regjistroheni,Vizitoni Websitin qe te Filloni Takimet me Personat qe ju Deshironi,Faleminderit dhe Respekt.
http://www.You4Dating.com
http://www.You4Dating.com
http://www.You4Dating.com .

VIP! Ngarko foton tuaj ketu,Krijo profajlin tend,Faleminderit

Miljone Video mund ti gjeni Ketu: KERKO!

YouTube | VideoMuzike | GoogleVD | ShkarkoMP3 | VideoMuzike | KekoVideo | Luaj-shkarko-Lojra | CounterStrike | Lojra | Biznesi | RTK-Kosova

Thursday, April 10, 2008

Skeleti i shveshure Ndodhija e rastit HUMOR!

1 comment:

Anonymous said...

Shume Shqiptar jane duke Fituar te Holla (Leke) permes internetit kam biseduar me disa edhe idet qe ata i kane apo te them me mire aq shume ata fitojn saqe s'tregojne se si veprojn.
une tashme i kam ra ne fije siq thone nje fjale popullore kliko ne kete Link dhe Apliko menjehere.
http://www.cpalead.com/apply.php?ref=37301
Diqka duhet te dini para aplikimit websiti duhet te jete ne gjuhen Angleze te pakten me te cilin ju Aplikoni .
Permbajtja e Websitit mund te jete : Me Lojra, Me Video Cfaredo Ebooks,Dating kushe ka naj websit me dating website, fotografi apo wallpapers e kshtu me radh.
Varjanti osht kollaj veq ne qoft se je Dembel pse se keni Blogger.com ku mund te Krijoni bloge sa te doni falas pa hargjuar asgje vetem pak nga Koha juaje.
Pasi qe keni bere Kete Kliko ne kete Link http://www.cpalead.com/apply.php?ref=37301 per tu Regjistruar dhe Fillo me Loze te them kshtu si te gjithe shqiptaret tjere qe idet i mbajne te fshehura apo sekrete.
Pse ata stregojn eshte se ideja hapet shume te gjithe fillojn ta kopjon ate ide dhe te gjitha marrin nga do por sfitojn sa personi i pare qe i ka idet e fresketa apo te pakopjuara.
Shqiptar ne internet per 2-3 muaje jane duke fituar permbi $2,674.00 Dollar nese mendoni qe po genjej kjo zonja dhe Zotrinj eshte me se e vertet 100%.
Hulumtoni dhe Binduni vete pra Mos hezitoni dhe Regjistohuni se pa pak pune ska asgje Respekt shpresoje qe ju kam ndihmuar.
Kliko ne kete Link dhe regjistrohu http://www.cpalead.com/apply.php?ref=37301 .

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...